سفری شگفت انگیز به شیراز | ویدیو HD

شیراز
محو تماشا شوید

شیراز، سرزمین حافظ و سعدی، دیار بهار نارنج و آرامش است.

تخت جمشید و تاریخی کهن در آن موج می زند و هر گردشگری را شگفت زده می کند.

همراه با کارناوال باشید.

شیراز که یکی از شهرهای بزرگ کشورمان ایران محسوب می شود مرکز استان فارس است. در کتب تاریخی نام این شهر متفاوت به چشم می خورد مانند تیرازیس، شیرازیس و خود شیراز. در طول تاریخ به دلیل موقعیت جغرافیایی و اجتماعی مورد توجه بسیاری از حکومت ها قرار گرفته تا جایی که هخامنشیان استان فارس امروزی را پایتخت خود و شهر شیراز را مرکز آن نامیدند و به همین دلیل امروزه می توان تخت جمشید و پاسارگاد را در آن یافت.

حکومت هایی مانند بوییان، صفاریان و زندیان نیز شیراز را مرکز حکومت خود اعلام کرده بودند.

شیراز دارای جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تفریحی زیادی می باشد و به همین دلیل گردشگران داخلی و خارجی زیادی را در طول سال به خود جذب می کند. تا جایی که می توان این شهر زیبا و تاریخی را یکی از قطب های صنعت گردشگری ایران دانست. آب و هوای معتدل و کوهستانی شیراز مثال زدنی است و می توان هر چهار فصل را دید و لمس کرد.

هنر نیز جایگاه ویژه ای در شیراز داشته و دارد. هنر معماری، شاعری و … همگی جزئی از وجود شهر شده اند و به راحتی می توان آن ها را در اقصی نقاط شیراز دید.

اگر در فصل بهار به شیراز سفر کنید بوی بهار نارنج وجود شما را غرق در خود می کند، لذتی متفاوت از جنس طبیعت.

در این ویدیو شیراز را سفر می کنیم و جاذبه های آن را از نزدیک می بینیم. پس با ما همراه شوید، به موسیقی زیبایی که بر روی ویدیو قرار گرفته گوش فرا دهید و شیراز را سفر کنید و از این شهر شگفت انگیز دیدن کنید.

دانلود ویدیو
3 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
    ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.
    سرزمین ما، ایران زیباست و نمی توان این موضوع را انکار نمود. شیراز مهد تاریخ و هنر هست و تماشای آن لذت بخش.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.