ویدیو HD از سفر به طبیعت زیبای اسکاتلند

طبیعت اسکاتلند
محو تماشا شوید

در آسمان به سرزمینی نگاه می کنیم که در نهایت زیبایی ما را مجذوب خود می کند.

به اسکاتلند سفر می کنیم و از طبیعت بکر آن لذت می بریم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت زیبای کشور اسکاتلند. این کشور در شمال غرب اروپا قرار گرفته و یک سوم از بریتانیا را از آن خود کرده است. اسکاتلند از نطر وسعت دومین کشور بزرگ در بریتانیا محسوب می شود و از انگلستان کوچکتر است. بریتانیای کبیر متشکل از اسکاتلند، انگلستان، ولز و ایرلند شمالی می باشد.

پایتخت کشور زیبای اسکاتلند ادینبرو یا ادینبورگ است.

ذخایر مهم و قابل توجهی از نفت خام در دریای شمال اسکاتلند وجود دارد.

اسکاتلند از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی در ارتباط می باشد. جالب است که بدانید این کشور دارای ۷۹۰ جزیره با اندازه های مختلف می باشد.

بیشتر بلندی های بریتانیا در سرزمین اسکاتلند قرار گرفته که دارای چمنزارهای زیادی است که دشت ها را پوشانده اند و همینطور جنگل های زیادی را نیز در خود جای داده است. طبیعت زیبای اسکاتلند سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

پایتخت اسکاتلند شهری تاریخی به حساب می آید و دومین شهر بزرگ این کشور به حساب می آید و از مراکز مهم اقتصادی و بانکداری اروپا محسوب می شود.

گلاسکو نیز از دیگر شهرهای مهم اسکاتلند به شمار می رود که یکی از شهرهای مهم صنعتی بریتانیا می باشد.

موضوع استقلال اسکاتلند از بریتانیا در طول تاریخ چندین بار مورد توجه قرار گرفته است و تازه ترین اتفاق مربوط به این موضوع بر می گردد به ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۴٫ در این سال با توافقنامه ای که میان دولت محلی اسکاتلند و بریتانیا موضوع استقلال اسکاتلند به رای گذاشته شد و بش از ۵۵% از مشارکت کنندگان در این رای گیری رای به ماندن در بریتانیا دادند.

در این ویدیو از طبیعت کشور اسکاتلند لذت خواهیم برد.

دانلود ویدیو
2 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
    ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید
    همراه ما باشید و محو تماشا شوید

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.