ویدیو HD دربند | طبیعت کوهستانی و زیبای شمال تهران

محو تماشا شوید

ساکن تهران که باشی، یا حتی مسافر چند روزه ی آن، این را خیلی زود در خواهی یافت که سرعت زندگی در این کلان شهر بر روی سریع ترین حالت ممکن تنظیم شده. آن قدر بی توقف پیش می رود روزهای زندگی ات در تهران که گاهی حتی یادت می رود در روز نگاهی به چهره ی خسته ی خودت در آیینه بیاندازی چه برسد به آن که بخواهی دوده از چهره ی شهر بِزُدایی و زیبایی های آن را به تماشا بنشینی؛ زیبایی هایی که اگر مجالی برای خودنمایی داشته باشند، چه دلبری ها که نمی کنند. اما بد نیست گاهی خودمان کنترل زندگی را به دست بگیریم و سرعت آن را کُند کنیم تا بتوانیم کمی بیشتر از زیبایی ها لذت ببریم.

هر گاه نام تهران می آید، ناخودآگاه تصویری از شهری آلوده و پر ترافیک در ذهن نقش می بندد. در حالی که این دیگر کمی بی انصافی است چرا که دیدنی های تهران بسیارند و متنوع. از بناهای تاریخی شهر گرفته که روایت گر دوره های تاریخی گوناگون اند و طبیعت زیبای اطراف تهران و یا حتی طبیعت زیبای خود شهر. یکی از همین جاذبه های طبیعی شهر که در شمال تهران قرار دارد، دربند است؛ یکی از محله های تهران و از دهکده های قدیمی شمیران که در شمال باغ سعدآباد قرار دارد.

در وصف زیبایی های دربند همین بس که اینجا نخستین گزینه ی شهروندان تهرانی برای پذیرایی از میهمانان خارجی و داخلی شان است. امروز کارناوال هم می خواهد از همراهان خود پذیرایی مجازی کند؛ می خواهیم شما را با ویدئویی زیبا و نشاط آور به دربند ببریم تا این بار از قابی متفاوت آن را به تماشا بنشینید.

برایتان به تصویر کشیدیم؛ طبیعت دل نشین دربند را در کنار رستوران هایی که به جاذبه های منطقه بدل شدند و مغازه هایی باصفا که با ترشی و لواشک های وسوسه انگیز و رنگارنگ، از میهمانان دربند پذیرایی می کنند.

و اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ اینجا برای کوهنوردان هم مقصدی دوست داشتنی است. هر روزی که به دربند بروید، بدون شک کوهنوردانی را کوله به دوش و مجهز می بینید که راه قله را پیش گرفتند و می خواهند از زیبایی ها به بهترین شکل ممکن بهره بگیرند.

اگر ساکن تهرانید و یا مهمان یک تهرانی، دربند را فراموش نکنید. اینجا می تواند مکانی مناسب برای کنار هم بودن باشد. می توانید بر روی تخت های سنتی که در رستوران های دربند قرار دارند، بنشینید و یک وعده غذایی ایرانی را در جمع گرم خانواده نوش جان کنید.

این بار اما میهمان کارناوال باشید تا گشتی در دربند را با هم تجربه کنیم. در ویدئوی امروز می خواهیم تا به دربند برویم و حال و هوای مردم را به تماشا بنشینیم.

همراه کارناوال، محو زیبایی های دربند شوید.

دانلود ویدیو
5 دیدگاه
  1. ممنون از شما بیننده ی گرامی. منتظر ویدیو های بعدی کارناوال از ایران عزیزمان باشید

  2. سلام با توجه به اینکه می بینم خوب تلاش می کنین و ایده های خوبی هم دارین لازم می دونم انتقاد کنم..
    آهنگ ها مناسب تصویر نیستن و همین طور کیفیت و کارد تصاویر هم خیلی آماتوریه به نظرم..

  3. با تشکر از شما .همواره با انتقادات و پیشنهاداتتان کارناوال را بسمت بهتر بودن یاری کنید.

  4. اقا یه لطفی کن یه نقدی بنویس در مورد این پارکبان های دربند که میخوان پول گزافی بگیرن بدون اینکه برگه بدن و همیشه جاهای نزدیک دربند رو رزرو میکنن تایه طعمه لوکس بهشون بخوره

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.