به ایران سفر نکنید | ویدیو HD

محو تماشا شوید

به ایران سفر نکنید و بهترین سفر زندگی خود را از دست بدهید.

سرزمین ایران، وطن من و شما را بیایید از دیدگان یک گردشگر خارجی ببینیم.

همراه با کارناوال باشید.

کشور من، سرزمین زیبای همیشه آباد، برایم از زیبایی هایت بگو، از داستان هایی که تا به امروز برای کودکان سرزمینت تعریف کرده ای. از سختی ها، از جنگ ها از ظلم ها و ستم هایی که مردمانت را در طول تاریخ درگیر خود کرده است. ولی این را بدان که همیشه برای ایرانیان وطن بوده ای و هستی، دشت های سرسبزت منزلگاه عشایر، سواحل آرامش بخشت خانه ی مردمان خونگرم جنوب و …

برایم بگو، به من نشان بده، بگذار چشمان و گوش هایم به عمق وجود تو، به عمق خاکت نفوذ کنند و با تمام وجود درکت کنم. به خوبی آینده ای را می بینم که در کنار مردمان ایران زمین درخشان تر از هر زمانی به سوی جلو حرکت می کنیم.

دراین ویدیو قرار است ایران را از نظر یک گردشگر فرانسوی ببینیم، او شیفته ی تاریخ، فرهنگ و مردم ایران شده و می توان ذوق و علاقه ی او را در این ویدیو شگفت انگیز دید و حس کرد.

این گردشگر فرانسوی سعی کرده تا با مهارت بالایی که در فیلمبرداری داشته ایران را در این ویدیو، نه بطور کامل ولی کافی نشان دهد. همانطور که می دانید ایران عمری دارد به درازای تاریخ بشریت، پس گنجاندن این قدمت در یک ویدیو امری سخت و غیر قابل انجام می باشد.

با تماشای این ویدیو زیبا هر ایرانی به خود افتخار می کند، ولی بیایید کاری کنیم تا آیندگان ما نیز به خود ببالند که ایرانی هستند. نسل ها در گذر می باشند و هرچه که برای ایران انجام می دهیم سهمی است برای آیندگان این مرز و بوم.

همراه با هم برای پیشرفت کشورمان ایران بکوشیم و تلاش کنیم تا همیشه به ایرانی بودن خود افتخار کنیم.

همراه با کارناوال از این ویدیو لذت ببرید.

دانلود ویدیو
12 دیدگاه
 1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
  ممنون از این که دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک گذاشتید.

 2. خیلی بده که ایرانو فقط تو چهارتا شهر خلاصه می کنید.ایران شده اصفهان،شیراز،تهران،یزد والسلام

 3. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
  ممنون از این که دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک گذاشتید.
  این ویدیو توسط یک گردشگر ساخته شده و او به همین شهرها سفر کرده است. همانطور که می دانید در ایران تنها چند شهر توسط گردشگران خارجی شناخته شده و این وظیفه ی ما ایرانی ها و مسئولان مرتبط است تا با برنامه ریزی های درست و صرف هزینه ها تمام ایران زیبا را به جهانیان معرفی کنند.
  ما از شما دعوت می کنیم تا با مراجعه به بخش ایرانگردی کارناوال از مطالعه درباره ی کشورمان لذت ببرید.

 4. سلام به شما دوست کارناوالی
  ممنون برای به اشتراک گذاری دیدگاه خود.
  با ما همراه باشید.

 5. اول ببین بعدددددددد قضاوت کن انشاالله ایران همیشه زنده می مونه

 6. سلام هموطنان…اقای محمدرضا مگر شما ایرانی نیستی؟شیراز مشهد تبریز اصفهان نداریم…همه این شهرها مال ماست متعلق به من و شما و بقیه ایرانیها …خانواده خود منتواستان زندگی میکنن اون گردشگری هم که میاد فلان شهر رو علاقه و سلیقه ی و البته مطالعه ی قبلی مقصدش انتخاب میکنه خیلی بیشتر از ما ایران و فرهنگ ایرانو میشناسن..موفق باشید

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.