هیجان در دوبی | خلق آدرنالین با صحنه هایی متفاوت | ویدیو HD

محو تماشا شوید

تاکنون سفر های زیادی به شهر دبی داشتیم و در آن ها جاذبه ها و دیدنی های این شهر را به شما معرفی کرده ایم. اما ویدیو امروزمان کمی متفاوت تر از دفعات گذشته است. امروز باری دیگر به دوبی سفر می کنیم تا لحظاتی پر شور و هیجان و متفاوت را در این شهر بگذرانیم؛ از مسابقه چتربازی در کویر گرفته تا سقوط آزاد از بالای بلندترین برج دنیا. به هیچ عوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

تفریحات هیجانی امروزمان را در کویر دبی آغاز می کنیم؛ به میان شن های طلایی رفته ایم تا این بار زیبایی کویر را از نمایی دیگر و از آسمان به تماشا بنشینیم. سوار بر چترهایی که موتورهایی برای حرکت دارند، به آسمان می رویم و در میان ابرها به حرکت در می آییم. در این بین برخی را می بینیم که سوار بر موتور بر روی رمل های طلایی به حرکت در آمده اند….

حال نوبت آن رسیده که کمی آدرنالین را بیشتر کنیم و با صحنه های مهیج دیگری رو به رو شویم. از روی لبه ی برجی بلند و با تجهیزات مورد نیاز با دویدن و شتاب گرفتن خود را از ارتفاعاتی چند صد متری مستقیما به پایین می اندازیم. در طول این سقوط آزاد همراه ما شوید و احساس کنید که چنین سقوطی چه حس و حالی خواهد داشت. سقوط با حالت های مختلف، پشتک زدن یا گرفتن دست دوستان و صحنه هایی متفاوت تر از همیشه سعی در قسمت کردن حالتی جدیدی از هیجان با شما داریم. شاید نگران آن ها شوید که چگونه جرات انجام چنین کاری را دارند اما جای نگرانی نیست زیرا پس از رسیدن به ارتفاعی مناسب، چتر های نجاتشان را باز می کنند و بر روی زمین به آهستگی فرود می آیند.

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب و پر هیجان را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.