ویدیو HD از هاکی بر روی دریاچه های یخ زده ی کانادا

هاکی بر روی دریاچه
محو تماشا شوید

سوار بر هلیکوپتر بر روی دریاچه های یخ زده ی کشور کانادا فرود می آییم.

همه جا یخ زده و شروع به هاکی بازی می کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

ورزش هاکی در کشور کانادا طرفداران زیادی دارد و دلیل آن را می توان شرایط آب و هوایی آن دانست. تصور کنید خانه ی شما خارج از شهر قرار دارد و دریاچه ای در نزدیکی محل سکونت شما در فصل زمستان کاملا یخ می زند. شما جوان هستید و پر انرژی و نیازمند تفریح کردن. چه تفریحی بهتر از هاکی روی یخ زمانی که دوستان شما نیز علاقه مند به این ورزش هستند؟ سپس لوازم خود را بر می دارید و به دریاچه ی یخ زده می روید.

به همین دلیل یعنی وجود دریاچه های زیاد و آب و هوای سرد در فصل زمستان هاکی روی یخ تبدیل به ورزش و تفریح محبوب کانادایی ها شده است.

در دیگر کشورها نیر از این ورزش استقبال شده ولی نه به اندازه ای که باید شود. بطور مثال در بسیاری از کشورها زمینی که ب روی آن هاکی بازی می شود به هیچ عنوان یخ زده نیست و ورزشکاران از اسکیت برای بازی استفاده میکنند.

این ورزش در اصل خشن محسوب می شود و فعالیت بدنی بالایی را می طلبد.

در این ویدیو شاهد به پرواز در آمدن هلی کوپتر هایی هستیم که سفر خود را به سمت دریاچه های یخ زده ی کانادا آغاز کرده اند و با گذشتن از طبیعت بکر و زیبای این کشور در فصل زمستان خود را به دریاچه ها می رسانند. سپس چوب دستی های خود را بر می دارند، کلاه مخصوصی را به سر می کنند و شروع به هاکی کردن می کنند. بعد از گذشت مدتی به سمت دریاچه ای دیگر حرکت می کنند.

این ویدیو سعی داشته تا زیبایی های زمستان کانادا را در کنار ورزش پر هیجان هاکی به تصویر بکشد.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.