ویدیو HD از سفر به اعماق کهکشان ها

سفر به اعماق کهکشان ها
محو تماشا شوید

به اعماق کهکشان سفر خواهیم کرد در جست جوی زیبایی ها و شگفتی ها.

شاید نتوان انتهایی برای این جهان متصور شد.

همراه با کارناوال باشید در این سفر فضایی.

در این ویدیو شاهد سفر کردن فضاپیمای Odyssey هستیم و از دیدگان او به جهان فراتر از مرزهای زمین خواهیم نگریست. کهکشان بسیار پهناور تر و بزرگ تر از آن چیزی است که ما تا به امروز شناخته ایم و با پیشرفت تر صنعت فضایی و همینطور تکنولوژی به این امر پی خواهیم برد که هیچگاه نخواهیم توانست که انتهای این جهان را کشف و مشاهده کنیم.

در چندین سال اخیر به لطف تلسکوپ های فوق پیشرفته و همینطور فضاپیماهایی که به اعمماق فضا فرستاده شده اند توانسته ایم دیده مناسبی از جهان پیرامون ترسیم کنیم ولی در عین حال متعجب و حیرت زده نیز شده ایم، زیرا در این میان کهکشان راه شیری و منظومه ی ما به اندازه ی نقطه ای به نظر می رسد در کنار میلیاردها نقطه ی دیگر که هرکدام دنیایی را برای خود دارند و ممکن است رازهای زیادی را نیز در خود پنهان کرده باشند.

در هر صورت انسان همیشه مشتاق کشف ناشناخته ها بوده و هست و شاید به همین دلیل از همان اول علاقه مند به کشف فضا بوده است.

این ویدیو سعی کرده در کنار فضای آرامش بخشی که می سازد زیبایی ها و شگفتی های کهکشان ها را نیز به تصویر بکشد. موسیقی که بر روی این ویدیو ارزشمند و زیبا قرار گرفته کاری است از Aaron Static.

از دیگر ویژگی های ویدیو باید به هماهنگ بودن تصاویر در کنار موسیقی اشاره کرد که فضایی دلچسب را پدید آورده اند. ویدیو توسط ناسا و Nature Relaxation تهیه و ساخته شده است.

امیدواریم از این ویدیو لذت ببرید و غرق در فضای بی کران و زیبا شوید و محو تماشا شوید.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.