ویدیو HD از موج سواری در هاوایی

موج سواری
محو تماشا شوید

بر روی امواج موج سواری می کنیم و هیجان تمام وجود ما را فرا می گیرد.

خورشید در آسمان می تابد و ما مهمان امواج اقیانوس هستیم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو به همراه تعدادی از موج سواران ماهر و حرفه ای به یکی از سواحل هاوایی می رویم و یک روز را به موج سواری بر روی امواج بلند اقیانوس می گذرانیم. از صبح زود در ساحل حاضر شده ایم و تخته های اسکی خود را آماده می کنیم. لباس هایمان را می پوشیم و وارد آب می شویم.

هیجان از همین ابتدا حس می شود و با سوار شدن بر روی اولین موج تازه ماجرا آغاز می شود.

ورزش موج سواری یا به انگلیسی surfing در سواحلی که دارای موج هایی با اندازه ی مناسب است انجام می شود و طرفداران زیادی نیز دارد. خواستگاه این ورزش را به نوعی می توان از جزیره ی هاوایی دانست که توسط بومیان از سالیان دور انجام می شده است. البته این مردمان به دلیل تفریح به موج سواری نمی پرداختند بلکه برای ثابت کردن خود و دلایل فرهنگی و مذهبی و همچنین سنتی موج سواری می کردند.

امروزه نیز موج سواری در هاوایی بصورت حرفه ای انجام می پذیرد و سالانه مسابقات بزرگ بین المللی با حضور موج سوارانی حرفه ای در سواحل این جزیره برگزار می شود و از هیجان و حس رقابت زیادی هم برخوردار می باشد.

این ورزش خطرات زیادی را به دنبال دارد. به عنوان مثال در بسیاری از مواقع ممکن است فرد با برخورد با موجی بزرگ و یا سقوط از روی آن با کف ساحلی اقیانوس برخورد کند و کشته شود زیرا بیشتر این سواحل کفی سنگی و صخره ای دارند. حملات کوسه ها نیز چندین بار گزارش شده و می توانند خطرناک باشند.

این ویدیو زیبایی های موج سواری در کنار هیجان را به تصویر کشیده است.

دانلود ویدیو
2 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز
    لینک ها تست و بررسی شدند و مشکلی ندارند.
    شما می توانید به راحتی ویدیوها را دانلود کنید.
    با تشکر از شما

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.