سفر به اروپا | ۳۰ کشور در ۴ دقیقه | ویدئو HD

محو تماشا شوید

کارناوال امروز ویدیویی جنجالی از جانب اروپا برای شما تهیه نموده. می خواهیم در زمانی کوتاه نگاهی به سرتاسر اروپا بیندازیم. با ما همراه و با شور و انرژی فراوان محو تماشا شوید.

از برج ایفل تا کولوسئوم، از مناظر دیدنی لندن تا زیبایی های سوئد، از مناظر شهری گرفته تا طبیعت بکر؛ همه و همه را در یک قاب برای شما هدیه آوردیم.

بار سفر ببندید تا راهی سفری خارق العاده شویم. این سفر هیجان انگیز مجازی را از آبی دریا و دشت لاله ای زیبا شروع می کنیم و سپس به کلیسای فلورانس ایتالیا می رسیم و از پهنه ی بلندش نظاره گر دریا می شویم. کوه ها، دشت ها و صخره ها را پشت سر می گذاریم. بعد از آن به سوئد می رسیم و چند لحظه ای را محو تماشای زیبایی هایش می شویم. پس از تماشای گوتلند ، لاپ لند و … به لندن می رویم از پل بریج انگلستان عبور می کنیم. کمی در ونیز قایق سواری و سپس در فرانسه اطراق می کنیم و به تماشای ایفل، نورماندی، طاق پیروزی و زیبایی های دیگرش می پردازیم. حال نوبت خیره شدن به ستارگان در شب و شفق قطبی می رسد تا کمی خستگی به در کنیم…

دیدن ساختمان های تاریخی اروپا، رستوران یخی سوئد، چادر زدن کنار دریاچه، تفریح در شهر بازی و اسکی در کوهستان آدرنالین خونتان را بالا می برد.

زیبایی های این قاره بسیارند اما نگران نباشید در این ویدیو کوتاه تنها در ۴ دقیقه می توانید نگاهی به سرتاسر آن بیاندازید و لذت ببرید.

این ها که گفتیم تنها بخشی از زیبایی های این ویدئو است؛ باید خودتان ببینید و لمس کنید زیبایی هایش را.

در این سفر مجازی به ۳۰ کشور اروپایی سفر کردیم؛ سفری تایم لپس و ۴ دقیقه ای. اگر شما هم رویای سفر به دور دنیا را در سر می پرورانید، بد نیست که برای چند دقیقه با کارناوال همراه شوید تا کمی به رویایتان دست یابید.

بنشینید و تماشا کنید؛ تاریخ، پهنه ی دریا، قدرت و خلاقیت انسان و طبیعت زیبا را در یک قاب…

در این ویدئو به اماکنی سر می زنیم که بد نیست مطالب کاملی از آن ها بخوانید:

برج ایفل پاریس | نماد آهنین فرانسه

کولوسئوم | میدان نبرد گلادیاتورهای روم

محو تماشا شوید و لذت ببرید.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.