ویدیو HD ایران | سفری از شمال به تهران

شمال به تهران
محو تماشا شوید

سفری متفاوت پیش رویمان است و در عین حال زیبا.

در جاده ها و جنگل ها قدم می زنیم و از طبیعت شگفت انگیز شمال ایران لذت می بریم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو سعی شده تا زیبایی های مسیر شمال تا تهران به تصویر کشیده شود. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این مسیر از مازندران شروع می شود و سپس با رسیدن به پایتخت، شهر تهران به پایان می رسد.

مسیرهای به سمت شمال ایران و استان های شمالی دارای مناظر و جاذبه های طبیعی زیادی هستند. از دره ها گرفته تا رودخانه ها و آبشارهایی که هر کدام برای خود ویژگی هایی دارند. به دلیل کوهستانی بودن مسیر جاده ها پیچ در پیچ هستند و در کنار جاده دره ها قرار گرفته اند. به دلیل نزدیک بودن جوامع و روستاها در شمال ایران و تعداد بالای روستاها فاصله های آن ها از هم کم می باشد و این یکی دیگر از ویژگی شمال ایران می باشد.

تمامی روستاها و شهرها در فاصله ی کمی از هم قرار گرفته اند و همین موضوع باعث می شود تا سفر لذت بخش تر و جالب تر شود و همین طور راحت تر.

در این ویدیو شاهد کُجور، کندلوس، رودبارک، نوشهر، کندوان، دیزین و در نهایت تهران هستیم. در طول سفر از جاذبه های طبیعی هر یک از این مکان ها دیدن خواهیم کرد و به موسیقی زیبا گوش فرا می دهیم. گویی در جاده و جنگل و دره هستیم و طبیعت ما را در آغوش کشیده است.

به دلیل زیباتر شدن و دلنشین تر شدن ویدیو موسیقی دیگری را بر روی آن قرار داده ایم.

با تماشای این ویدیو خود را در جاده های شمال و طبیعت حیرت انگیز استان مازندران تصور کنید. خورشید در آسمان می تابد و هوا دلچسب و مطبوع است و آرامش شما را فرا می گیرد.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.