ویدیو HD از سفر به زیبایی های قطب شمال

قطب شمال
محو تماشا شوید

به سرزمینی قدم گذاشته ایم که به سفیدی ابرهای آسمان است.

این جا قطب شمال است، سرزمینی یخی که قرار است در زیبایی هایش غرق شویم.

همراه با کارناوال باشید.

به هر سو که می نگری زیبایی را می یابی که انتظار تو را می کشد. شاید هوا سرد باشد ولی می توان حیواناتی را دید که این سرزمین را خانه ی خود می دانند و سالیان درازی است که در آن زندگی می کنند. می توان گفت که قطب شمال، جایی که امروز با کارناوال به آن سفر کرده اید مکانی خاص و بکر است که هر انسانی را می تواند مجذوب عظمت و ویژگی های خود کند.

بیایید باهم بر روی یرف ها و یخ های قطب شمال قدم بزنیم، خوب نگاه کنید. در دوردست یک خرس قطبی را می بینید که به دنبال شکاری مناسب می گردد و بهتر است از این بیشتر به آن نزدیک نشویم.

به نزدیکی آب می رسیم و سوار بر قایق می شویم، اندکی بعد در حال عبور از کنار کوه های یخی شناور هستیم.

این ها تنها گوشه ای از زیبایی های این سفر است.

قطب شمال یا شمالگان که سرزمینی پپوشیده از یخ و برف به حساب می آید امروزه در خطر نابودی قرار گرفته و دلیل آن را می توان گرم شدن دمای زمین و وجود گازهای گلخانه ای دانست. از زمان انقلاب صنعتی این روند شروع شده و تا به امروز ادامه دارد. در این ویدیو سعی شده تا در کنار نشان دادن زیبایی های قطب شمال شاهد وضعیت کنونی آن نیز باشیم تا زنگ خطری باشد برای همه ی انسان ها.

این سیاره ی خاکی تنها متعلق به انسان ها نیست و باید با این واقعیت کنار آمد. تک تک موجودات زنده که بر روی این سیاره زیست می کنند، از گیاهان گرفته تا مورچه ها … همگی باید به زندگی خود ادامه دهند هیچ موجودی نمی تواند حق زندگی را از دیگری سلب کند جز چرخه ی طبیعت.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.