ویدیو HD از سفر به جزایر قناری

جزایر قناری
محو تماشا شوید

قدم به یکی از زیباترین جزایر می گذاریم و طبیعت بکر آن را لمس می کنیم.

شگفتی همه جا به چشم می خورد و طبیعت متفاوت تر از هر زمان است.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو سفری خواهیم داشت به La Palma که یکی از شمال غربی ترین جزیره ها به حساب می آید و آن را San Miguel de La Palma نیز می نامند. این جزایر زیبا و شگفت انگیز در اقیانوس اطلس واقع شده اند و مقصد بسیاری از گردشگران می باشند. وسعت این جزیره ۷۰۶ کیلومتر مربع است و پنجمین جزیره از نظر اندازه در جزایر قناری می باشد.

این سرزمین میان آب ها دارای کوه های آتشفشانی زیادی است و همین یکی از ویژگی های آن محسوب می شود.

اگر بخواهیم از این جزیره برای شما بیشتر بگوییم باید به استفاده هایی که تز آن می شود اشاره کنیم. بطور مثال تلسکوپ های بزرگی در اقصی نقاط و ارتفاعات جزیره قرار گرفته و به همین دلیل تبدیل به بهشت منجمان شده است. موقعیت جغرافیایی و آسمان پاک و صاف باعث شده تا بتوان بهترین دید را به دنیای بالای سرمان یعنی فضا داشته باشیم.

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه ممکن است جزیره ای دور افتاده و بکر در دنیا مشهور شود و همگی به نوعی آرزوی دیدن آن را داشته باشند. ترکیب طبیعت و آسمان شب زیبا سبب شده تا مورد توجه قرار بگیرد.

مردمانی نیز در این سرزمین زندگی می کنند و جمعیت آن ها طبق اخرین آمار برابر با ۸۶,۰۰۰ هزار نفر می باشد و حدود ۱۸,۰۰۰ تن از آن ها در بزرگترین شهر یعنی Santa Cruz de la Palma زندگی می کنند.

در این ویدیو سعی شده تا تمامی جاذبه های جزیره به تصویر کشیده شود تا وسعت دیدی به بزرگی خود جزیره در اختیار شما قرار بگیرد. یک روز را در آن خواهیم گذراند و از زیبایی ها لذت می بریم و با تمام وجود حس خواهیم کرد که در جزیره در حال قدم زدن هستیم.

دانلود ویدیو
3 دیدگاه
  1. سلام دوست عزیز کارناوالی
    ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

  2. سلام بسیار زیبا!
    و جوابم به اون دوستی ک میگن چیز خاصی نداشت اینه ک شما خیلی بیذوقی و زیبایی های دنیار ودرک نمیکنی!

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.