ونیز شهری رویایی بر روی آب | ویدیو HD

محو تماشا شوید

مقصد امروزمان شهر رویایی ونیز است؛ جایی که معماری کلاسیک اروپایی بر روی آب جلوه گری می کند. می خواهیم تمام زیبایی های شهر ونیز را در طول شبانه روز برای شما به نمایش بگذاریم.

شهر حال و هوای خاصی دارد؛ غذا خوردن در کنار این معماری کلاسیک و گوش دادن به اپرای قدیمی ایتالیایی در شهری بر روی آب چه احساسی در شما به وجود می آورد؟

به شهری می رویم که در آن خبری از اتومبیل نخواهد بود. تمامی مردم برای حمل و نقل از کشتی و قایق ها استفاده می کنند.

در این ویدئو گردشگرانی را مشاهده می کنید که سوار بر قایق تمامی کوچه های تنگ شهر ونیز را می پیمایند و از دیدن مناظر رویایی لذت می برند.

اینجا حال و هوای دیگری دارد، تو را با خود به گذشته می برد، آن زمان که اتومبیلی در کار نبوده…

بد نیست تا کمی از این شهر روی آب بیشتر بدانیم:

ونیز شهری در شمال شرق ایتالیا و پایتخت منطقه ی ونتو می باشد. ونیز یکی از مجموعه ۱۱۸ جزیره ای می باشد که در کنار یکدیگر اما جدا از هم واقع شده اند و به وسیله پل ها و کانال هایی به هم مرتبط می شوند. طی آمار سال ۲۰۱۴، ۲۶۴/۵۷۹ نفر در این شهر اقامت دارند. شهر ونیز پیشینه ای غنی در هنر دارد.

القاب متفاوتی برای این شهر طی سالیان گذشته ذکر شده از جمله ملکه ی دریای آدریاتیک، شهر آب، شهر ماسک، شهر پل، شهر کانال ها و شهر شناور.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بالا آمدن آب دریا در ونیز پدیده ای معمولی می‌باشد، بدین معنی که در ونیز به ‌ویژه در بهار و پاییز پدیده ای مانند سیل به وجود می آید و سطح آب به اندازه‌ای بالا می آید که رفت‌ و آمد را مختل می‌کند و کوچه پس کوچه‌های شهر پر از آب می‌شود.

تمام این ها را گفتیم تا بهانه ای باشد برای چند دقیقه به تماشا نشستن زیبایی های این شهر روی آب. پس همراه کارناوال باشید و محو تماشای ویدئویی زیبا از ونیز شوید.

دانلود ویدیو
1 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.