ویدیو HD از سفری متفاوت به ایسلند

ایسلند
محو تماشا شوید

در ایسلند که قدم می زنید هوا سرد است و باد می وزد ولی همه چی زیباست.

یخ ها را می بینیم که بر روی آب های دریا و شن های ساحل آرام گرفته اند.

همراه با کارناوال باشید.

سفری حیرت انگیز و سرشار از لذت به ایسلند، شمالی ترین کشور اروپا خواهیم داشت که جزیره ای است در شمال اقیانوس اطلس و دارای جغرافیا و شرایط آب و هوایی منحصر به فردی می باشد. بزرگترین شهر و پایتخت آن ریکیاویک نام دارد و حدود ۳۲۰ هزار نفر در این سرزمین زندگی می کنند. در تاریخ ۱ سپتامبر سال ۱۹۱۸ بود که ایسلند از کشور دانمارک جدا شد و تبدیل به جمهوری ایسلند شد.

این کشور تا قرن بیستم یکی از فقیرترین ها در دنیا به حساب می آمد ولی بعد از جنگ جهانی دوم صنعت ماهیگیری خود را صنعتی کرد و با کمک دیگر کشورها تبدیل به یکی از مرفه ترین کشورهای جهان شد. اقتصاد و بازار در این کشور آزاد است.

وسعت ایسلند ۱۰۲٫۸۱۹ کیلومتر مربع می باشد و به عنوان دومین جزیره ی بزرگ اروپا شناخته می شود.

جالب است است که بدانید این سرزمین منطقه ای آتشفشانی به حساب می آید و به همین دلیل می توان در آن چشمه های آب گرم زیادی را یافت و همچنین سطح جزیره پوششی از جنس یخ و خاکسترهای آتشفشانی است. شاید همین موضوع زیبایی های ایسلند را دو چندان کرده. حدود ۱۸۰۰ دریاچه ی کوچک و یزرگ در ایسلند واقع شده که هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشند و در نوع خود منحصر به فرد هستند.

در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت ایسلند و سپس سوار بر قایق بر روی آب ها حرکت خواهیم کرد. در این میان موسیقی دلنشینی گوش های شما را نوازش خواهد کرد و ترکیبی از آرامش و زیبایی در وجود شما رخنه می کند.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.