ویدیو HD از جاذبه های شهر کرمان

شهر کرمان
محو تماشا شوید

به کرمان، شهری که پر است از زیبایی های تاریخی و طبیعی سفر می کنیم.

از نزدیک شگفتی هایش را لمس کرده و عهدی با این شهر می بندیم.

همراه با کارناوال باشید.

ابتدای سفر همه چیز شگفت انگیز آغاز شده و شاید هوا گرم باشد ولی این گرما باعث نمی شود تا به ما خوش نگذرد. کرمان شهری است که از هر طرف توسط بیابان هایی گرم و سوزان احاطه شده تا جایی که کلوت شهداد، گرم ترین نتقطه بر روی سیاره ی زمین در این منطقه قرار گرفته است. ولی طبیعت کرمان به بیابان ها منتهی نمی شود بلکه می توان جنگل های کوچک و حتی رودخانه هایی را نیز در این استان و اطراف شهر کرمان یافت.

مساجد و بناهای تاریخی این شهر ما را با خود به عمق دورانی می برند که مردمان با شور و شوقی خاص در این سرزمین زندگی می کردند و با محیط اطراف خود خو گرفته بودند. از ویژگی های این استان می توان به روستاهای آن اشاره کرد که بین هر شهر قرار گرفته اند. مانند سفته که بین دو شهر رفسنجان و بردسیر قرار گرفته و از دورانی کهن تا به امروز شکوه و عظمت خود را حفظ کرده. در نزدیکی این روستای زیبا چشمه ای قرار دارد که به شگفتی های سفته افزوده است.

امروز در کرمان، شهر و مردمان خونگرم آن گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند.

در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به اماکن تاریخی و تفریحی کرمان و با گردشگران و مردمان همراه می شویم. در خیابان ها که قدم می زنید مغازه ها شما را به سوی خود می کشند و شما می توانید از سوغاتی های خوشمزه و خاص کرمان بهره مند شوید.

با ما همراه باشید تا سفری متفاوت به کرمان داشته باشیم و محو شگفتی های آن شویم.

دانلود ویدیو
4 دیدگاه
 1. هرچند که از روی کریمان خجلیم
  غم نیست چو پرورده این آب وگلیم
  در روی زمین نیست چو کرمان جایی
  کرمان دل عالمست و ما اهل دلیم…

  درود و زنده باد بر دیار کریمان
  دست مریزاد

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.