ویدیو HD از زندگی کودک روستایی

کودک روستایی
محو تماشا شوید

پاک بودن را در چشمان کودکان روستایی می توان دید.

صبح می شود و بار دیگر روز برای این مردمان آغاز می شود.

همراه با کارناوال باشید.

زندگی روستایی شاید بسیار ساده باشد ولی زیبایی های پیچیده ی زیادی دارد. قدمت این نوع زندگی به هزاران سال پیش باز می گردد و اصیل محسوب می شود. افرادی که در جوامع روستایی رشد می کنند آموخته های زیادی را فرا می گیرند مانند از خود گذشتگی، مهربانی، بی آلایش بودن و بردباری. شاید برای کسانی که در شهرها زندگی می کنند تصور زندگی روستایی سخت باشد ولی اگر بخواهیم صادق باشیم، زندگی در روستا رنگ و بویی دیگر دارد.

در تمام نقاط این سیاره ی خاکی می توان مردمانی را دید که در روستاها زندگی می کنند و از طریق دامداری و کشاورزی نیز امرار معاش می کنند.

از ویژگی روستایی ها باید به سبک زندگی و نگاهشان به امور مختلف اشاره کرد، دل هایشان پاک است و امیدی به پهنای اقیانوس همیشه در دلشان جای خوش کرده است. کودکانشان از همان ابتدا می آموزند که چگونه با مشکلات زندگی کنار بیایند و بهترین تصمیم را بگیرند. این کودکان پاک از همان سنین کم در کارها به پدر و مادر و در کل خانواده ی خود کمک می کنند و راه رسم زندگی را می آموزند.

در این ویدیو زندگی کودکی روستایی که در اروپا زندگی می کند به تصویر کشیده شده است. البته از نمادهایی هنری مانند موسیقی و تصویر برداری حرفه ای نیز استفاده شده. شاید یک روز کودک روستایی در اروپا کاملا این چنین نگذرد ولی با تماشای این ویدیو با تمام وجود حال و هوای زندگی روستایی را می توان لمس کرد.

در انتهای ویدیو گذرگاه ساحلی غول نیز به تصویر کشیده شده است.

در بسیاری از مناطق اروپا بسیاری در روستاها زندگی می کنند و سالیان سال همچون نیاکان خود از زندگی در روستاهایشان لذت می برند.

دانلود ویدیو
3 دیدگاه
  1. ممنون از شما دوست عزیز کارناوالی
    همراه با ما باشید تا محو تماشا شوید.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.