ویدیو HD از جاذبه های طبیعی نیوزلند

نیوزلند
محو تماشا شوید

طبیعت نیوزلند قرار است برای ما داستان سرگذشت خود را تعریف کند.

برایمان از دشت ها و کوهستان هایش سخن می گوید تا مجذوب زیبایی هایش شویم.

همراه با کارناوال باشید.

سالیان سال است که طبیعت در این سرزمین در آرامشی خاموش فرو رفته و در دل خود رازهای زیادی را پنهان کرده است. با سفر به این سرزمین یعنی نیوزلند زیبا متحیر خواهید شد و با خود می اندیشید که چگونه می توان چنین رویایی را در واقعیت دید. کوه ها در نهایت شکوه و عظمت ولی با چهره ای مهربان و پر مهر میزبان کوهنوردان خواهند بود.

دریاچه ها که خانه ی ماهیانی رنگارنگ هستند برای من و شما تداعی دنیایی آبی رنگ خواهد بود و لمس آن روح و جان را تازه می کند.

زمانی که در دشت ها قدم می زنید محال است سبز بودن آن ها شما را دقایقی ایستاده در جای خود نگاه ندارد. کمی که جلوتر می روید جنگل هایی سبز و انبوه را می بینید که ورود به آن ها می تواند مصداق وارد شدن به دنیایی کاملا متفاوت باشد.

بعد از جنگل خود را در نزدیکی رودخانه ای عریض و طویل می یابید که برای انتهایش پایانی نمی توان متصور شد.

در این ویدیو سعی شده تا جاذبه های طبیعی و شگفت انگیز کشور نیوزلند با نگاهی متفاوت به تصویر کشیده شود. موسیقی زیبا و آرامش بخشی نیز بر روی این ویدیو قرار گرفته تا تاثیر آن چند برابر شود.

کارناوال به شما مطالعه ی ساحل موراکی ، صخره هایی به شکل تخم مرغ | نیوزلند و سرزمین ارباب حلقه ها | نیوزلند را پیشنهاد می کند. نیوزلند پر است از جاذبه های طبیعی خاص و منحصر به فردی که فقط می توان در همین سرزمین شاهد آن ها بود.

با ما همراه شوید و از این ویدیو لذت برده و محو تماشا شوید.

دانلود ویدیو
12 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
    ممنون که دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک گذاشتید.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.