ویدیو HD از گشتی در ایران زیبا

ایران
محو تماشا شوید

در کشورمان ایران سفر می کنیم و به از دیدنی ها لذت می بریم.

از جنوب به شمال و از شرق به غرب ایران را می رویم.

همراه با کارناوال باشید.

همانطور که می دانید و مطمئنا دیدید ایران پر است از جاذبه هایی که می تواند گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب کنید. از طبیعت بکر و زیبا گرفته تا اماکن تاریخی که عمری به درازای تاریخ دارند و از همه مهمتر جاذبه های گردشگری نو و تازه ای که امروزه در شهرهای بزرگ ساخته شده اند و یا در حال ساخت هستند. همه ی این ها در کنار هم می توانند ایران را تبدیل به کشوری مناسب برای گردشگری کنند.

توریست ها چند سالی است که توجه خود را به سمت ایران معطوف کرده اند و هر سال به تعداد آن ها نیز افزوده می شود. شاید طبق آمار این گونه باشد که میانگین سنی آن ها بالا است و یا از کشورهای محدودی هستند ولی به لطف تغییراتی که در صنعت گردشگری ایران در حال رخ دادن می باشد می توان انتظار شرایط بهتری را در سال های آتی داشت.

این ویدیو توسط توریست هایی که درسال ۲۰۱۵ میلادی به ایران سفر کرده اند تهیه شده و شاید از نظر تکنیکی حرفه ای نباشد ولی زیباست.

با تماشای ویدیو به راحتی حس و حال سفر در ایران به شما دست خواهد داد و لذت می برید. بسیاری از توریست هایی که به ایران سفر می کنند غرق در تاریخ و فرهنگ می شوند و اگر از آن ها بپرسید که نظر شما چیست در پاسخ می گویند شگفت زده شده اند و در آینده بار دیگر به کشورمان سفر خواهند کرد.

نقش تک تک ما ایرانی ها این است تا به جهانیان ایران را معرفی کنیم و نشان دهیم که از نظر تاریخی و فرهنگی چقدر غنی هستیم.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.