ویدیو HD | سفر به سرزمین رویایی در زمین و آسمان ها

سرزمین رویاها
محو تماشا شوید

ابرها در بالای سرت حرکت می کنند و در زیر پاهایت طبیعتی سبز رنگ به چشم می خورد.

کمی دور تر دریا را می بینی که انتظارت را می کشد تا تو را در آرامش خود غرق کند.

همراه با کارناوال باشید.

سیاره ی زمین در طول تاریخ پر فراز و نشیب خود شاید بدی ها و زشتی های زیادی را به خود دیده ولی هیچگاه زیبایی خودش را از دست نداده و همواره جزئی از وجودش بوده است و خواهد بود. شاید در زمان های قدیم انسان ها با توجه به سبک زندگی خود و در بودن از دنیای مدرن و شهری امروزی بیشتر با طبیعت در تماس بوده و به نوعی متفاوت از آن لذت می بردند.

امروزه جمعیت زیادی از مردم جهان در شهرهای بزرگ و پیشرفته زندگی می کنند، بدون توجه به طبیعت و محیط زیست. شاید کسی فکر نمی کند که آیندگان نیازمند محیطی سالم در کنار عنصر طبیعت هستند زیرا همه ی ما جزئی از چرخه ی سیاره ی خود یعنی زمین هستیم و اگر مشکلی برای هرکدام بوجود بیاید بر روی همه تاثیر گذار خواهد بود و زنجیره ای از اتفاقات را رقم خواهد زد.

در این ویدیو سعی شده تا با نشان دادن اشکال مختلف طبیعت در کنار موسیقی زیبا و دلنشین به شما یادآور شود که دنیا آن چه که در یک روز عادی می بینید نیست بلکه بسیار فرا تر از آن چیزی است که حتی تصور می کنید. در همین زمان حال که شما در حال خواندن این مطلب هستید در جای دیگر از زمین و کشوری دیگر جنگلی بکر و زیبا انتظار شما را می کشد تا ناشناخته هایش را کشف کنید و یا ساحلی که منتظر است تا آرامش را به شما هدیه دهد.

پس سفر کنید و از زیبایی های زمین لذت ببرید و یا در کنار کارناوال دنیا را ببینید و محو تماشا شوید.

دانلود ویدیو
0 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.