ویدیو HD از سفر به دیدنی های کشور استرالیا

کشور استرالیا
محو تماشا شوید

در کنار سواحل زیبای استرالیا قدم می زنیم و غرق در زیبایی ها می شویم.

کوهستان ها و دشت های این کشور را از نزدیک می بینیم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به کشور زیبای استرالیا و از نزدیک طبیعتش را لمس خواهیم کرد و همینطور حیات وحش جالب و متفاوتش را. استرالیا را می توان کشوری توسعه یافته دانست و از نظر وسعت ششمین کشور جهان محسوب می شود. از شهرهای بزرگش می توان به سیدنی و ملبورن اشاره کرد. هیچ مرز خاکی به کشوری و یا سرزمین دیگری ندارد و از شمال به چند دریا و خلیج، از جنوب به اقیانوس منجمد جنوبی، از شرق اقیانوس آرام و از غرب به اقیانوس هند راه دارد.

به استرالیا اقیانوسیه نیز گفته می شود و با داشتن ۶/۷ میلیون کیلومتر مربع مساحت کوچکترین قاره در جهان محسوب می شود.

جالب است که بدانید استرالیا قدیمی ترین خشکی سیاره ی زمین می باشد و با داشتن ۷۵۵ گونه ی مختلف متنوع ترین کشور از نظر زیست بوم می باشد. استرالیا دازای ۶ ایالت و دو قلمرو یا همان سرزمین می باشد که قلمرو ها اختیارات کمتری نسبت به ایالت ها دارند و عبارت اند از نیو ساوت ولز که مرکزش شهر سیدنی می باشد، کوئینزلند که مرکزش بریزبن است، تاسمانی، ایالت ویکتوریا، استرالیای جنوبی، استرالیای غربی، قلمرو سرزمین شمالی و سرزمین پایتخت استرالیا که کانبرا نام دارد که در نزدیکی شهر سیدنی و ملبورن قرار گرفته است.

بسیاری نیز برای پناهنده شدن خود را به این کشور می رسانند ولی با توجه به تصمیمات این کشور جایی برای پناهجویان وجود ندارد و آن ها را به کشورهای خود باز می گردانند و پناهجویان نمی توانند در این کشور زندگی کنند.

در این ویدیو سعی شده زیبایی های این کشور به تصویر کشیده شود. گردشگران زیادی در سال برای بازدید از زیبایی های طبیعی و سواحل حیرت انگیز به استرالیا سفر می کنند. بطوری که میزان زیادی از اقتصادش وابسته به صنعت گردشگری می باشد.

دانلود ویدیو
6 دیدگاه
 1. سلام به شما دوست عزیز
  با رعایت شرایط و ضوابط نقل و کپی برداری از مطالب کارناوال می توانید از ویدیوها استفاده کنید.
  ۱) ذکر نام کارناوال در ابتدای مطلب
  ۲) ذکر نام نویسنده و محقق مطلب
  ۳) عدم تغییر، دخل و تصرف در مطلب
  ۴) درج لینک صفحه منبع در انتهای مطلب
  با تشکر از شما.

 2. سلام به شما دوست کارناوالی
  ممنون از این که دیدگاه خود را به اشتراک گذاشتید.
  همراه با ما باشید.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.