ویدیو HD از سفر به طبیعت گیلان

%d8%b4%d8%a7%d8%ae%d8%b5-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c%d9%88
محو تماشا شوید

سفری شگفت انگیز و زیبا به طبیعت سبز رنگ گیلان خواهیم داشت.

غرق در دنیایی متفاوت می شویم و متفاوت به اطراف می نگریم.

همراه با کارناوال باشید.

شمال کشورمان ایران از نظر پوشش گیاهی کاملا متفاوت از دیگر نقاط کشور می باشد. به لطف جنگل های انبوه و دریا تبدیل به مقصد اول گردشگران داخلی تبدیل شده است. شاید همه ی ما برای یکبار هم که شده به شمال سفر کرده ایم ولی آیا همه ی جاذبه ها و زیبایی های طبیعی آن را دیده ایم؟ دی این ویدیو سفری خواهیم داشت به استان گیلان و قدم در دل طبیعت خواهیم گذاشت.

رودخانه هایی پر جنب و جوش، جنگل هایی انبوه و سبز، دره هایی زیبا، دریای کاسپین و … همگی در کنار هم باعث می شوند تا سفرمان بسیار بذت بخش تر شود. به آسمان که نگاه می کنی رنگ آبی زیبایش تو را مسخ می کند و نوید این را می دهد که در سرزمینی رویایی در حال سفر هستی.

استان گیلان که مرکز آن رشت می باشد همیشه مورد توجه طبیعت دوستان قرار گرفته و می گیرد.

این استان با داشتن تاریخ و سرگذشتی غنی داستان های زیادی برای گفتن دارد. از مهمترین ویژگی های گیلان باید به نوع پوشش گیاهی مانند مناطق هیرکانی و همینطور گونه های جانوری خاص آن اشاره کرد. جالب است که بدانید حدود ۹۴ گونه پرنده ی در خطر انقراض و همین طور حیواناتی وحشی و کمیاب مانند پلنگ در گیلان وجود دارد. متاسفانه به دلیل بیشتر شدن شکار غیر مجاز حیات این حیوانات در معرض خطر قرار گرفته و شاید در آینده ای نه چندان دور کاملا از میان ما بروند و ذیگر نتوان آن ها را برگرداند.

محیط بانان با در خطر قرار دادن جان خود برای نجات این حیوانات لطف بزرگی را در حق طبیعت و حیات وحش می کنند و نیازمند توجه بیشتر هستند.

این ویدیو شما را به دنیایی کاملا متفاوت می برد، پس با ما همراه باشید.

دانلود ویدیو
2 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
    همراه با کارناوال باشید تا بیشتر از این نوع ویدیوها لذت ببریم.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.