ویدیو HD از سفر به طبیعت گیلان

محو تماشا شوید

سفری شگفت انگیز و زیبا به طبیعت سبز رنگ گیلان خواهیم داشت.

غرق در دنیایی متفاوت می شویم و متفاوت به اطراف می نگریم.

همراه با کارناوال باشید.

شمال کشورمان ایران از نظر پوشش گیاهی کاملا متفاوت از دیگر نقاط کشور می باشد. به لطف جنگل های انبوه و دریا تبدیل به مقصد اول گردشگران داخلی تبدیل شده است. شاید همه ی ما برای یکبار هم که شده به شمال سفر کرده ایم ولی آیا همه ی جاذبه ها و زیبایی های طبیعی آن را دیده ایم؟ دی این ویدیو سفری خواهیم داشت به استان گیلان و قدم در دل طبیعت خواهیم گذاشت.

رودخانه هایی پر جنب و جوش، جنگل هایی انبوه و سبز، دره هایی زیبا، دریای کاسپین و … همگی در کنار هم باعث می شوند تا سفرمان بسیار بذت بخش تر شود. به آسمان که نگاه می کنی رنگ آبی زیبایش تو را مسخ می کند و نوید این را می دهد که در سرزمینی رویایی در حال سفر هستی.

استان گیلان که مرکز آن رشت می باشد همیشه مورد توجه طبیعت دوستان قرار گرفته و می گیرد.

این استان با داشتن تاریخ و سرگذشتی غنی داستان های زیادی برای گفتن دارد. از مهمترین ویژگی های گیلان باید به نوع پوشش گیاهی مانند مناطق هیرکانی و همینطور گونه های جانوری خاص آن اشاره کرد. جالب است که بدانید حدود ۹۴ گونه پرنده ی در خطر انقراض و همین طور حیواناتی وحشی و کمیاب مانند پلنگ در گیلان وجود دارد. متاسفانه به دلیل بیشتر شدن شکار غیر مجاز حیات این حیوانات در معرض خطر قرار گرفته و شاید در آینده ای نه چندان دور کاملا از میان ما بروند و ذیگر نتوان آن ها را برگرداند.

محیط بانان با در خطر قرار دادن جان خود برای نجات این حیوانات لطف بزرگی را در حق طبیعت و حیات وحش می کنند و نیازمند توجه بیشتر هستند.

این ویدیو شما را به دنیایی کاملا متفاوت می برد، پس با ما همراه باشید.

دانلود ویدیو
4 دیدگاه
  1. سلام به شما دوست عزیز کارناوالی
    همراه با کارناوال باشید تا بیشتر از این نوع ویدیوها لذت ببریم.

  2. سلام دوست عزیز
    ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.