ویدیو HD از حیات وحش در پارک های ملی آمریکا

حیات وحش در پارک های ملی آمریکا
محو تماشا شوید

سفری خواهیم داشت به پارک های ملی آمریکا.

حیات وحش این این پارک ها بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند.

همراه با کارناوال باشید.

پارک های ملی واقع در کشور آمریکا از نظر وسعت و تنوع گیاهی و جانوری بسیار بزرگ هستند. زمانی که برای بازدید وارد یکی از این پارک ها می شوید ممکن است روزها و یا حتی هفته ها طول بکشد تا از سوی دیگر آن خارج شوید. 

در بیشتر ایالت های کشور آمریکا پارک های ملی از قدیم وجود داشته اند و هرکدام تاریخی برای خود دارند.

در چند صد سال پیش قبل از شکل گیری ایالات متحده ی آمریکا در تمام این مناطق سرخپوست ها زندگی می کردند و کاملا با طبیعت انس گرفته و خود را جزئی از آن می دانستند. بعد از ورود اروپایی ها و آغاز درگیری میان آن ها و سرخپوست ها بعد از گذشت مدتی نقش پارک های ملی پر رنگ تر شد و مرزهای آن ها مشخص شد و دلیل آن این بود تا استراتژی های بهتری به هنگام نبرد به کار گرفته شود.

کارناوال از شما دعوت می کند تا مطالبی را درباره ی چند پارک ملی در ایالات متحده ی آمریکا را مطالعه کنید. شما می توانید مطالب باغ ژاپنی پورتلند | زیبایی شرقی در دل آمریکا ، پیچ نعل اسبی آمریکا | مکانی شگفت انگیز و زیبا ، یلو استون قدیمی ترین پارک ملی دنیا ، شاهکار طبیعی به نام پارک ملی ARCHES آمریکا را در کارناوال بخوانید و لذت ببرید.

اگر قصد سفر به آمریکا و بازدید از پارک های ملی آن را دارید بهتر است دباره ی آن ها اطلاعاتی بدست بیاورید تا به هنگام سفر از آن ها بیشتر لذت ببرید و تجربه ای به یادماندنی داشته باشید.

برای شما پیشنهاد ویژه ی دیگری داریم و از شما دعوت می کنیم تا این مطلب را مطالعه کنید. شراب چرده ; معرفی و تاریخچه سرخپوستان

دانلود ویدیو
1 دیدگاه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.